Facebook Twitter Google Pinterest stat4u

Czerwiec 2014 AP House

14 czerwca 2014, 12:55,

Przedstawiamy strefę dzienną domu w Rzeszowie na osiedlu, gdzie dopiero powstało kilka domów. Okolica jest fantastyczna, zielona łąka i drzewa wydawało by się, że nie mają końca. Zostanie zburzona ściana działowa dzieląca kuchnie z salonem. Pracujemy jeszcze nad sypialnią, trzema pokojami dziecięcymi, trzema łazienkami, wiatrołapem i pokojem rekreacyjnym, który mieści się w piwnicy.

Dodaj komentarz


kod zabezpieczający:

Komentarze (3)

Nillu 2015-02-23 07:52:02

Pytalem dzieciakow, czy to oglajada.Najpierw sie obrazily. Potem przyznaly, ze pare lat temu owszem, ale juz nic nie pamietaja.Sam obejrze.Przy okazji, na dniach leci gdzies u nas na centralnych programach (jezeli nie juz po fakcie) "Strajk", ten kontrowersyjny film o Annie Walentynowicz.Pozdrawiam! http://pakpqfbl.com [url=http://sjlrycjn.com]sjlrycjn[/url] [link=http://mkybxlk.com]mkybxlk[/link]

Rezpector 2015-02-21 03:13:44

Moi chłopcy lubią obejrzeć (oglądać) dktyetew Karol pochodzi z polskiej rodziny. Polskich rodzin w RFN nie ma. Są tylko Niemcy, proszę się spytać pana Amsterna oraz pani opornik. Polonia w RFN nie egzystuje, udowodniła to jedna profesorka z Poznania. polski wątek był bardzo mocno podkreślany (podkreślony) sprzedać to pomieszczenie, (ale). Ale przy poszukiwaniach (podczas poszukiwań) w internecie dzieci dowiedziały się, ze pozornie wiarogodny (wiarygodny) klient jest związany z neofaszystowską grupą młodzieży. Oczywiscie dzieci są oburzone i chcą (z)demaskować tą grupę.Mały Polak Karol - zamiast iść na chrzest swojej kuzynki, na ktf3ry przyjechała jego liczna polska rodzina uda(je) się 'undercover' na spotkanie tej grupy i (zostaje tam rozpoznany). Niestety został on rozpoznany. Karol nadążył (zdążył) jeszcze na chrzest a moje dzieci byly bardzo dumni,(dumne) ze Polska (Polacy) wygrała. (wygrali)

Skye 2015-02-20 13:49:56

nie od 5-pięter lecz od 4-pięter. Inaczej . dopuszcza się bduiwanoe budynkf3w bez wind jeśli jest 3 piętra + poddasze użytkowe. Jeśli9 jest 4 piętra + poddasze to winda musi być.Może być rf3wnież 4 piętra z czego 3 i 4 piętro będzie jako jedno mieszkanie 2-kondygnacyjne i tu windy wg. przepisf3w rf3wnież nie musi być.